Potwierdzając lub podejmując dowolną interakcję ze stroną, wyrażasz dobrowolną zgodę na przetwarzanie danych osobowych lub/i zapisywanie tzw. cookies, zgodnie z Naszą Polityką Prywatności, jeżeli nie zgadzasz się z Nią, prosimy o wyjście z Naszej strony.

Księgowość hurtowni i sklepów

Kancelaria podatkowa VAT wśród całej gamy dostępnych usług, proponuje również prowadzenie księgowości dla podmiotów zajmujących się handlem, takich jak na przykład hurtownie i sklepy.

Zarządzając tego rodzaju przedsiębiorstwami należy być świadomym tego, iż rozliczenia z organami podatkowymi muszą być prowadzone rzetelnie, efektywnie oraz przede wszystkim terminowo. Niemal oczywisty jest fakt, iż przekazanie prowadzenia księgowości specjalistom to najlepsze możliwe rozwiązanie.

Nasze biuro rachunkowe zapewni kompleksową obsługę w zakresie rozliczeń z Urzędem Skarbowym z tytułu prowadzonej działalności gospodarczej, również w przypadku hurtowni czy sklepu. Miarą naszej skuteczności jest nie tylko wieloletnie doświadczenie, ale przede wszystkim ilość zadowolonych z usług prowadzenia księgowości klientów.

Formularz wyceny obsługi księgowej:

Jeżeli nie jesteś pewien jak wypełnić któreś z pól pozostaw je puste lub wybierz wartość "nie wiem".

Czym chcesz, żebyśmy zajęli się w Twojej firmie?

prowadzenie księgowości
sporządzanie deklaracji podatkowych
pełna obsługa JPK
prowadzenie dokumentacji pracowniczej
rozliczanie pracowników
rozliczanie składek ZUS
sprawozdania finansowe
sprawozdania dla celów statystycznych


Informacje o Twojej firmie:


handel      produkcja      usługi      innatak      nieumowa o pracę, umowa zlecenie.
Osoba do kontaktu: