Potwierdzając lub podejmując dowolną interakcję ze stroną, wyrażasz dobrowolną zgodę na przetwarzanie danych osobowych lub/i zapisywanie tzw. cookies, zgodnie z Naszą Polityką Prywatności, jeżeli nie zgadzasz się z Nią, prosimy o wyjście z Naszej strony.

Księgowość spółek cywilnych

Bez względu na rodzaj prowadzonej działalności gospodarczej, w każdym przypadku niezwykle ważne jest prawidłowe prowadzenie jej księgowości.

W przypadku spółek cywilnych księgowość może być prowadzona w formie ewidencji przychodów, podatkowej księgi przychodów i rozchodów lub ksiąg rachunkowych.

Nasza kancelaria pomaga wybrać zarówno właściwą formę opodatkowania, jak i księgowości. Terminowo oraz rzetelnie wykona za Was te i inne zadania związane z prowadzeniem księgowości spółek cywilnych.

W zależności od indywidualnego przypadku, znajdujemy najbardziej optymalne sposoby rozliczania się z organami podatkowymi. Kierujemy się hasłem, iż dobra księgowość to bezpieczna księgowość, dlatego możecie być pewni, że sprawy finansowe Waszej firmy są w dobrych rękach.

Formularz wyceny obsługi księgowej:

Jeżeli nie jesteś pewien jak wypełnić któreś z pól pozostaw je puste lub wybierz wartość "nie wiem".

Czym chcesz, żebyśmy zajęli się w Twojej firmie?

prowadzenie księgowości
sporządzanie deklaracji podatkowych
pełna obsługa JPK
prowadzenie dokumentacji pracowniczej
rozliczanie pracowników
rozliczanie składek ZUS
sprawozdania finansowe
sprawozdania dla celów statystycznych


Informacje o Twojej firmie:


handel      produkcja      usługi      innatak      nieumowa o pracę, umowa zlecenie.
Osoba do kontaktu: