Potwierdzając lub podejmując dowolną interakcję ze stroną, wyrażasz dobrowolną zgodę na przetwarzanie danych osobowych lub/i zapisywanie tzw. cookies, zgodnie z Naszą Polityką Prywatności, jeżeli nie zgadzasz się z Nią, prosimy o wyjście z Naszej strony.

Księgowość żłobka

Otwarcie żłobka może być wspaniałą inwestycją dla osoby, która lubi pracę z małymi dziećmi i czuje do tego powołanie. Podstawę prawną założenia tego rodzaju placówki stanowią przepisy o działalności gospodarczej, stąd nie ominą jej rozliczenia podatkowe.

Prowadzenie księgowości żłobka na własną rękę, przy odpowiedniej wiedzy na ten temat może okazać się możliwe do wykonania. Należy jednak pamiętać, że nieznajomość przepisów nie zwalnia od odpowiedzialności za błędy. Aby móc poświęcić się pracy z dziećmi bez troski o prowadzenie księgowości żłobka, warto powierzyć ją profesjonalnemu biuru rachunkowemu, które rzetelnie zajmie się prawidłowym rozliczeniem z Urzędem Skarbowym.

Nasza kancelaria oferuje kompleksową obsługę również w przypadku żłobków, gwarantując komfort i spokój jego właścicielom.

Formularz wyceny obsługi księgowej:

Jeżeli nie jesteś pewien jak wypełnić któreś z pól pozostaw je puste lub wybierz wartość "nie wiem".

Czym chcesz, żebyśmy zajęli się w Twojej firmie?

prowadzenie księgowości
sporządzanie deklaracji podatkowych
pełna obsługa JPK
prowadzenie dokumentacji pracowniczej
rozliczanie pracowników
rozliczanie składek ZUS
sprawozdania finansowe
sprawozdania dla celów statystycznych


Informacje o Twojej firmie:


handel      produkcja      usługi      innatak      nieumowa o pracę, umowa zlecenie.
Osoba do kontaktu: